Renginių vedėjai

Irmina ir Dangirdas

Siūlomos paslaugos

Esame labai paslaugūs - kitaip ir būt negali, nes už tai imam pinigus. O dėl pinigų visais atvejais galima susitarti. Senolių išmintis sako, kad ir arklys arkliui dykai nugaros nekaso, ir rogės neteptos gerai nevažiuoja, ir tvoros nedažytos trumpiau laiko...Vadinasi, ir bet kuri  šventė be gero vedėjo netenka pusės žavesio.  O geras vedėjas – tai gerų scenarijų kūrėjas, improvizatorius ir originalių idėjų generatorius, sugebantis ir išskirtinį leidinį išleisti, ir linksmą šventės atributiką sukurti, nepamiršdamas, kad krizė, kaip ir nelaimė, niekada nebūna viena ir neturi išankstinio repertuaro...(Nepamirškite  pabelsti tris kartus į medį :)

Miestas:

Sakom, kad dirbam visoj Lietuvoj... Bet realiai tiek nepajėgiam.

Programa:

Liežuviai pritaikyti darbui ir vienai, ir dviem dienoms...Nuo oro temperatūros ir laipsnių mūsų  liežuvių apsisukimo greitis nepriklauso, svečių, žinoma, kad taip. Dažniausiai malam dviem liežuviais - nuo to labai priklauso darbo našumas.

MUMS PASLAUGŪS PARTNERIAI

Piršlio/Vedėjo

Nr.1 – liežuvis pats geriausias parneris

Nr.2 - geri ratai arba blizgantys batai

Nr.3 -  kartuvės (kai kuriais atvejais)

Svočios/Vedėjos

Nr.1- pilna piniginė

Nr.2- pilna spinta suknelių  ir suvokimas, kad jos tinka tik vienai šventei

 

  Iš Irminos ir Dangirdo vikipedijos:

Tradicinės vestuvės(tinka ir tradiciniam „baliui“) : Daug maisto, daug gėrimų, daug kalbų (ypač eilių iš segtuvų), po to vėl maisto, vėl gėrimų...Ir miegot...

Netradicinės vestuvės: Užkandėlė gamtoj, kepsnys prie stalo- persivalgymui vietos pilve yra, bet laiko nerasta, nes daug žaidimų, dar daugiau šokių su variacijom, lengvas šokas arba geros nuotaikos radiacija, mažiausiai para šlovės (žinoma, ne kiekvienai vakaro žvaigždei) ir įsimintinos akimirkos.

Tradicinis jubiliejus: Tokių nebūna...Visi išskirtiniai, unikalūs, nepakartojami, kaip ir Jubiliatai.

Netradicinis jubiliejus: Su ypatingu dėmesiu Jubiliatui, originaliu vakaro scenarijumi, maloniais siurprizais ir šou programa. 

Draugaukime